Dirljiva priča za ovog divnog čovjeka. Ide bos svetom Ivi u Jajce da se zahvali na svemu što ima trenutno. Snimali smo ga na putu iz Travnika prema Turbetu, tim Dolina Lašve tazgovarao je o njegovom zavjetu, a da ga ne bi zaustavili u naumu i oni su dio s njim pješice krenuli. Pogledajte ovaj video koji je emotivan i pun emocija. Iako trenutno živi u Austriji ima želju svetom Ivi da krene iz Austrije pješice. Zanimljivo je što su svi prolaznici svirali i pozdravljali ovog hodočasnika što pokaziva sve dobre ljude u našoj BiH. Nadamo se da će bez umora stići u Podmilačje.

Dolina Lašve