Nikola Medan, nekadašnji nogometaš Leotara i Sutjeske iz Foče, preminuo je jučer, 20. listopada u 25. godini živoza.

Ovu informaciju su potvrdili iz FK Leotar Trebinje.

“Sve u klubu šokirala je vijest o iznenadnoj smrti našeg Nikole i teško nalazimo riječi u ovom trenutku. Prve nogometne korake napravio je u našoj školi i kroz mlađe kategorije istakao se brojnim golovima i nagradama za najboljeg strijelca i igrača.

Za prvi tim našeg kluba u vremenu od 2015. do 2021. godine odigrao je 103 prvenstvene utakmice. Postigao je 22 gola, a u sezoni kada je naš klub osvojio posljednji trofej Kupa Republike Srpske, Nikola je bio najbolji strijelac.

Naše misli i molitve su uz Nikoline roditelje i sestru, kao i njegove prijatelje i suigrače.

Sahrana će se obaviti u subotu 22. listopada u 16 sati na pravoslavnom groblju u Ortiješ (Mostar). Počivaj u miru”, napisali su iz FK Leotar.